Artykuły

 

 

        

Obóz szkoleniowy w UstceWtorek, 13 września 2022

  Początek roku szkolnego to także początek szlifowania formy przez naszych najmłodszych zawodników. W pierwszy weekend września kadra młodzików wzięła udział w obozie przygotowującym do wrześniowych Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Bydgoszczy oraz do Mistrzostw Polski Młodzików w Zielonej Górze na początku października. 

Mistrzostwa Europy 300 m. - ZagrzebPiątek, 29 lipca 2022

 Mistrzostwa Europy 300 m. - Zagrzeb. W pierwszym dniu Mistrzostw Paula Wrońska zajęła 9 miejsce w karabinie dowolnym 3x20 strzelanie na 300 metrów. Reprezentacja Polski w składzie Sylwia Bogacka - Gwardia Zielona Góra, Karolina Kowalczyk - Śląsk Wrocław, Paula Wrońska - Lider-Amicus Lębork zdobyły brązowy medal w karabinie dowolnym 3 postawy na 300 metrów. W meczu o brązowy medal pokonały Estonie 17 : 3.

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - TarnówPiątek, 29 lipca 2022

  Bardzo dobrze wypadli  Nasi zawodnicy podczas zakończonego w Tarnowie XXVIII Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży która posiada rangę mistrzostw Polski juniorów młodszych. Aleksandra Filipowicz zdobyła brązowy medal a Patryk Erni był czwarty w konkurencji karabinu sportowego. Bardzo dobry występ zaliczyła także debiutantka, Karolina Dąbrowska.

Magiczna PławnaNiedziela, 10 lipca 2022

  Pomimo dużych obciążeń treningowych, udało się Nam trochę zrelaksować w parku edukacyjnym "Magiczna Pławna" w Pławnie Dolnej. Podczas Naszej wizyty mieliśmy okazję trochę polepić gliniane naczynia, popróbować litografii, zwiedzić Arkę Noego, zabawić się w teatr uliczny a na końcu pobawić się trochę na placu zabaw. 

ZŁOTO OLI FILIPOWICZ PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCHŚroda, 22 czerwca 2022

 Znakomite wieści płyną z obiektów bydgoskiego Zawiszy, reprezentanci naszego klubu także sięgnęli po medale, tym razem w mistrzostwach Polski juniorów młodszych w konkurencjach, które nie wchodzą w program Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Jednocześnie odbyły się zawody o "Złoty Muszkiet" i "Złotą Krócicę, które były eliminacją do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Szukaj w serwisie