Złoto w drużynie na Mistrzostwach Polski, setnym medalem dla klubu

W miniony weekend odbyły się historyczne dla naszego klubu Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn. Historyczne Mistrzostwa z dwóch powodów, jednym z nich jest obronienie drużynowego złotego medalu w konkurencji karabinu dowolnego oraz zdobycie setnego medalu Mistrzostw Polski przez zawodników naszego klubu.

Złoty medal wywalczyła drużyna w składzie: Magdalena Pełka, Paula Wrońska oraz Maria Baranowski, które uzyskały bardzo wysoki wynik 1847.3ptk. Srebrny medal wywalczyła drużyna ZAWISZY Bydgoszcz (Aneta Stankiewicz, Weronika Gentkowska, Julia Mikołowska) - 1843.2ptk, zaś brąz trafił do SPOŁEM Łódź (Agnieszka Nagay, Katarzyna Komorowska, Maja Cybulska) - 1843ptk.

Indywidualnie w tej konkurencji Magdalena Pełka zajęła najwyższą 6 lokatę z wynikiem 619.9ptk.

Dobry start nasze zawodniczki odniosły w konkurencji karabinu dowolnego z trzech postaw. W tej konkurencji nasza drużyna zajęła 8 miejsce w składzie: Paula Wrońska, Julia Okuniewska, Maria Baranowski.