Nowe pomieszczenie na strzelnicę pneumatyczną

Wszystkim sympatykom klubu strzeleckiego LOK „Lider-Amicus” znane są trudne warunki w jakich nasi zawodnicy wykuwają formę we współzawodnictwie w strzelaniach pneumatycznych. Z przyjemnością informujemy, iż nadchodzi koniec kłopotów związanych z trenowaniem jedynie w strzelnicy w budynku Ligi Obrony Kraju. W minionym tygodniu nasz klub pozyskał nowe pomieszczenie. Urządzona zostanie w nim nowa strzelnica pneumatyczna. Nowe pomieszczenie znajduje się na III piętrze budynku dawnego biurowca ABB przy ul. Krzywoustego 1 i zostało wydzierżawione przez Klub od Gminy Miejskiej Lębork. Przy tej okazji dziękujemy Burmistrzowi Miasta Lęborka Panu Witoldowi Namyślakowi, który po raz kolejny potraktował nasze potrzeby z dużym zrozumieniem. Decyzja o wynajęciu pomieszczenia pozwoli na stworzenie zupełnie nowych warunków do uprawiania strzelectwa sportowego.

Jednak na zorganizowanie nowej strzelnicy pneumatycznej potrzeba jeszcze trochę czasu. Poprzednio w pomieszczeniu znajdowała się siłownia kulturystyczna – dlatego konieczne jest wykonanie w nim szeregu kosztownych prac adaptacyjnych:

  • rozbiórka istniejących, zniszczonych pomieszczeń socjalnych,
  • przebudowa instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej,
  • położenie nowej wykładziny podłogowej,
  • budowa pomieszczenia WC,
  • budowa pomieszczenia szatni zawodników,
  • budowa pomieszczenia sędziów,
  • zabezpieczenie okien,
  • zamontowanie stanowisk strzeleckich,
  • budowa instalacji elektrycznej i oświetleniowej

Po zakończeniu prac remontowo-budowlanych klub musi zakupić i zamontować na 8 stanowiskach strzeleckich tarczociągi i przechwytywacze oraz wyposażyć pomieszczenie w podstawowe umeblowanie (szafki, krzesła, stoliki itp.)

Powyższe działania wiążą się ze sporymi kosztami. W związku z koniecznością pozyskania dodatkowych środków finansowych  zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych działań związanych z remontem i wyposażeniem pomieszczenia. Nasz apel adresowany jest do wszystkich sympatyków klubu. Pomocą dla nas będzie każda kwota lub przekazanie nam różnego rodzaju  materiałów budowlanych i wykończeniowych. Każdy ofiarodawca zostanie opisany w kronice strzelnicy.

Zwracamy się również z prośbą do wszystkich sponsorów, którzy mogą w większym stopniu wspomóc działania związane z tworzeniem nowej strzelnicy pneumatycznej – w zamian oferujemy stałą reklamę poprzez umieszczenie loga i nazwy firmy na banerach zabezpieczających okna strzelnicy.

Wszelkich uzgodnień dotyczących wsparcia dla klubu LOK „Lider-Amicus” można dokonać pod numerem telefonu 539 458 900 lub emailowo pod adresem: biuro@lider-amicus.pl

Szukaj w serwisie