Spotkanie w SP im. Polskich Olimpijczyków w Maszewie Lęborskim

W dniu wczorajszym Paula Wrońska i trener Robert Biczkowski wzięli udział w spotkaniu z młodzieżą Szkoły Podstawowej im Polskich Olimpijczyków w Maszewie Lęborskim.


Po przywitaniu przez Panią Dyrektor Iwonę Radomską oraz młodzież, trener przedstawił prezentację multimedialną pod tytułem „Od młodziczki do olimpijki”, która za pomocą slajdów pokazała sześć lat kariery sportowej Pauli Wrońskiej. Prezentację uzupełniły slajdy z ostatnich dwóch lat oraz kolekcja pucharów, medali i dyplomów przywieziona przez naszą Olimpijkę. Nie obyło się oczywiście bez ciekawych pytań uczestników spotkania, na które odpowiadała Paula. Na zakończenie to Paula i jej trener zadawali młodzieży pytania dotyczące strzelectwa. Za prawidłowe odpowiedzi nagrodą było strzelanie z karabinka pneumatycznego, tarcza z autografem Pauli Wrońskiej oraz kalendarze Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.


Mamy nadzieję, że to spotkanie przyczyni się do popularyzacji strzelectwa sportowego i do reaktywowania koła strzeleckiego przy Szkole Podstawowej im Polskich Olimpijczyków w Maszewie Lęborskim.

Szukaj w serwisie