Dwa starty naszych strzelców w Bydgoszczy i w Ustce

Udany występ odnotowali na swoim koncie najmłodsi strzelcy naszego klubu podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się w minionym tygodniu w Bydgoszczy.

W zawodach rywalizowało ponad 100 zawodników z Bydgoszczy, Elbląga, Gdyni, Goleniowa, Gryfina, Kartuz, Słupska, Olsztyna, i Lęborka. Pięcioosobowa reprezentacja naszego klubu zdobyła 3 brązowe medale a do współzawodnictwa sportowego młodzicy dorzucili 12 pkt..

Brązowe medale zdobyli:

- Alicja Rzepka w pistolecie sportowym (255 pkt)

- Maciej Bulman w pistolecie sportowym (254 pkt)

- Paweł Tokarz w karabinie pneumatycznym (274 pkt

W pozostałych konkurencjach nasi strzelcy zajmowali następujące miejsca:

- Alicja Rzepka w pistolecie pneumatycznym miejsce – 7 miejsce (256 pkt)

- Maciej Bulman w pistolecie pneumatycznym – 10 miejsce (243 pkt)

- Paweł Tokarz w karabinie sportowym – 5 miejsce (372 pkt)

- Kacper Grygorczuk w karabinie pneumatycznym – 9 miejsce (248 pkt)

i w karabinie sportowym 40L miejsce 16. I

- Sebastian Kalczuk w pistolecie sportowym – 14 miejsce (159 pkt)

i w pistolecie pneumatycznym miejsce 15.

Drugą ważną imprezą, w której wzięli udział nasi zawodnicy był Finał Pucharu Polski, który odbył się również w minionym tygodniu w Ustce.

Do udziału w Finale PP z naszego klubu zakwalifikowało się sześcioro zawodników.

Najlepiej spisała się Julia Okuniewska, która z wynikiem 608,9 pkt zajęła 2 miejsce w karabinie sportowym 60 strzałów leżąc. Okuniewska awansowała również do finału w karabinie sportowym strzelanie z trzech postaw gdzie ostatecznie zajęła 6 miejsce.

Do finału karabinu dowolnego awansował Stanisław Boniaszczuk (611,9 pkt) zajmując w finale 8 miejsce.