III Runda Pucharu Polski - Zielona Góra

Z czterema medalami wrócili z Zielonej Góry nasi zawodnicy, którzy wzięli udział w III rundzie Pucharu Polski w strzelectwie sportowym. Dwa medale wystrzelał Stanisław Boniaszczuk, który startując w wyższej kategorii wiekowej zwyciężył w karabinie sportowym strzelanie z trzech postaw a w karabinie pneumatycznym zdobył medal brązowy.

3. Stanisław Boniaszczuk          596,2 pkt

Należy jeszcze nadmienić, że Stach w karabinie dowolnym 60 strzałów leżąc z wynikiem 613,2 pkt wszedł do ośmioosobowego finału, niestety w związku z pechową awarią broni finał zakończył na miejscu ósmym.

Bardzo dobrze spisały się nasze juniorki młodsze w karabinie sportowym 60 strzałów leżąc, które wystartowały w wyższej kategorii wiekowe uzyskując bardzo dobre wyniki. Najlepiej strzelała Maja Chrzanowska, która z wynikiem 612,7 pkt. zdobyła srebrny medal przegrywając tylko z reprezentantką Polski Klaudią Tomaszewską z bydgoskiego Zawiszy (w tym strzelaniu ustanowiła nowy rekord Polski juniorek 625,9 pkt). Na trzecim miejscu z wynikiem 607,9 pkt. uplasowała się druga nasza zawodniczka Magdalena Pełka. Biorąc pod uwagę miejsca pozostałych zawodniczek naszego klubu: Julia Okuniewska była 5 (606,0 pkt) a Jagoda Kuniewicz 8 (597,3 pkt) należy uznać start w tej konkurencji za bardzo udany.