Polonia Cup w Wilnie

Tradycyjnie, zawodami „Polonia CUP” w Wilnie, zawodnicy naszego klubu  rozpoczęli rok strzelecki. Strzelania z broni pneumatycznej odbywały się w Domu Kultury Polskiej gdzie na czas zawodów salę widowiskową przekształcono w strzelnicę pneumatyczną. Wśród blisko 200 zawodników z Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, Rosji i Polski udany start odnotowały zawodniczki naszego klubu. Dobrą formę zaprezentowała Anna Lejk, która w pistolecie pneumatycznym młodziczek wynikiem 349 pkt zdobyła brązowy medal oraz  Diana Malotka-Trzebiatowska, która w karabinie pneumatycznym juniorek z wynikiem 399,6 pkt stanęła również na trzecim stopniu podium. W tej samej konkurencji Marta Aszyk z wynikiem 390,4 pkt uplasowała się na 9 miejscu. W karabinie pneumatycznym młodziczek na wyróżnienie zasługują Jagoda Kuniewicz (382,6 pkt) i Maja Chrzanowska (378,1 pkt.), które poprawiły swoje rekordy życiowe i zajęły odpowiednio 10 i 13 miejsce. W tej samej konkurencji Aleksandra Rzepka była 18 a Magdalena Pełka 20.