Podczas zakończonych we Wrocławiu Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn Paula Wrońska zdobyła srebrny medal w strzelaniu z karabinu pneumatycznego. Do finału Paula weszła z piątego miejsca, jednak bardzo dobre strzelanie finałowe pozwolił na zdobycie tytułu v-ce mistrzyni Polski.

Złoty medal w tej konkurencji zdobyła Sylwia Bogacka – Gwardia Zielona Góra a trzecie Katarzyna Komorowska – Społem Łódź.

Podczas tych mistrzostw bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta Lidera-Amicusa w strzelaniu z karabinu sportowego z trzech postaw. Drużyna w składzie: Paula Wrońska, Kamila Bulman, Julia Okuniewska z wynikiem 1705 pkt. zdobyła brązowy medal ulegając jedynie Zawiszy Bydgoszcz (1708 pkt.) i Społem Łódź (1707 pkt.)

Na wyróżnienie zasługują jeszcze starty Anny Lejk, która w pistolecie pneumatycznym zajęła 24 miejsce z nowym rekordem życiowym 368 pkt. oraz Stanisława Boniaszczuka w karabinie  sportowym 3x40, który z wynikiem 1132 pkt zajął miejsce 12.

Dla Lidera-Amicusa były to już 75 i 76 medal w Mistrzostwach Polski.

Należy podkreślić, że Lider-Amicus medale mistrzostw Polski zdobywa nie przerwanie od 2002 roku.