MEDALOWA SOBOTA

Trzeci dzień zmagań na Finale Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych okazał się bardzo owocny dla Marysi i Jakuba.

W konkurencji karabinu sportowego trzech postaw nasza zawodniczka Marysia Baranowski wywalczyła srebrny medal oraz tytuł Wicemistrzyni Polski. Złoto w tej konkurencji wywalczyła Julia Mikołowska (ZAWISZA Bydgoszcz) z wynikiem 858 ptk. Wynik 841 ptk zapewnił Marysi srebrny medal, zaś brąz przypadł zawodniczce WKS FLOTY Gdynia Barbarze Czereśniowskiej, która uzyskała 839 ptk.

Sobota to również sukces drugiego naszego zawodnika Jakuba Kozłowskiego, który wywalczył brązowy medal w karabinie sportowym 60 strzałów leżąc zdobywając 608.5ptk, na drugim stopniu podium uplasował się Wikotr Sajdak (TKS LOK Tarnów) z wynikiem 608.7ptk, zaś zdobywcą tytułu Mistrza Polski został Michał Chojnowski (KALIBER Białystok) z wynikiem 617.1ptk.