Paula Wrońska na podium w Grand Prix Pilzna

Bardzo udanie starty w 2014 roku rozpoczęła Paula Wrońska. Nasza zawodniczka zwyciężyła w prestiżowych zawodach o Grand Prix Pilzna. Już tradycyjnie udziałem w tych zawodach polscy strzelcy rozpoczęli sezon. Start ten był o tyle ważny, że rozpoczynał rywalizację o miejsca w reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy, które odbędą się na przełomie lutego i marca w Moskwie. W piątek podczas pierwszego strzelania Paula do finału weszła z 4 miejsca uzyskując 415,6 pkt. Dobre strzelanie w finale pozwoliło naszej zawodniczce awansować na 3 miejsce. Walkę o pierwsze miejsce Paula przegrała w dogrywce z Nikolą Mazurową, która ostatecznie zajęła pierwsze miejsce przed Gabrielą Vognarovą. W sobotę do finału Wrońska wchodziła z 6 miejsca. W finale Lęborczanka poprawiła swój rekord życiowy strzelając 208,2 pkt. i po kolejnej dogrywce, tym razem z Vognarovą, zajęła pierwsze miejsce. Zwycięstwo i trzecie miejsce w czeskich zawodach przybliża Paulę do wyjazdu na Mistrzostwach Europy w Moskwie.