Puchar Wiosny Satarchowice

Równolegle ze zmaganiami naszych młodzików i juniorów młodszych w Kartuzach, nasi seniorzy - Paula Wrońska, Jola Tabaka oraz Szymon Wielgomas rywalizowali w Pucharze Wiosny w Starachowicach.

W konkrencji karabinu dowolnego leżąc na drugim stopniu podium stanęła Jola Tabaka z wynikiem 625,1 pkt. Złoto wywalczyła Aneta Stankiewicz (ZAWISZA Bydgoszcz) - 625,2 pkt., brąz w tej konkurencji zdobyła Katarzyna Komorowska (SPOŁEM Łódź) - 622,6 pkt. Paula Wrońska zakończyła rywalizację w tej konkurencji na 11 miejscu.

Paula Wrońska dostała się do finału karabinu pneumatycznego, w którym ostatecznie rywalizację zakończyła na 8 miejscu. Zaś w karabinie trzech postaw z wynikiem 563, Paula zajęła 14 miejsce.

Wśród mężczyzn Szymon Wielgomas zajął 13 miejsce w karabinie dowolnym, 11 w karabinie trzech postaw, zaś w karabinie pneumatycznym 12 miejsce.

Puchar Wiosny był pierwszym startem w tym roku z broni kulowej. Następne starty to I Runda Pucharu Polski we Wrocławiu już od 24 kwietnia.