Sportowe Laury Powiatu Lęborskiego

W ubiegłą sobotę podczas Powiatowej Gali Sportu w Cewicach, wyróżnieni zostali laureaci Sportowych Laurów Powiatu Lęborskiego. Najlepszych sportowców roku 2016, w tajnym głosowaniu, wybierała 19 osobowa Powiatowa Rada Sportu.
 
Wśród nominowanych nie zabrakło zawodników naszego klubu. W kategorii juniorka, tytuł najlepszego sportowca roku otrzymała Maja Chrzanowskaza złoty medal mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w karabinie sportowym w klasyfikacji drużynowej oraz za srebrny medal w karabinie pneumatycznym podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Trzecie miejsce przypadło Julii Okuniewskiej, za brązowy medal w karabinie sportowym 60L podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży a czwarte Magdalenie Pełce, za złoty medal mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w karabinie sportowym w klasyfikacji drużynowej oraz za srebrny medal w karabinie sportowym 60L podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
 
W kategorii junior roku drugie miejsce zajął Robert Michalski, za srebrny medal w karabinie sportowym 60L podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
 
W kategorii senior roku Sportowy Laur otrzymała Paula Wrońska, za złoty medal mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w karabinie sportowym w klasyfikacji drużynowej oraz za złoty medal w karabinie sportowym 60L podczas mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn
 
W kategorii trener roku przyznano Laury dwóm trenerom: Robertowi Biczkowskiemuza 2 złote medale mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn, 3 srebrne i 1 brązowy medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Drugim laureatem został Piotr Pobłocki.
 
W kategorii drużyna roku drugie miejsce zajął nasz zespół w składzie: Paula Wrońska, Magdalena Pełka oraz Maja Chrzanowska za drużynowy złoty medal w karabinie sportowym podczas mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn.
Szukaj w serwisie