Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Bydgoszcz

Od 10 do 12 września nasze młodziczki rywalizowały  na obiektach Bydgoskiego Zawiszy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Podwójnie na drugim stopniu podium stanęła Ada Pakieła, medale wywalczyła w pistolecie pneumatycznym oraz sportowym.

W pistolecie pneumatycznym złoto wywlaczyła Magda ŚCIESIŃSKA (Zawisz Bydgoszcz) z wynikiem 355pkt., srebro wywalczyła Ada PAKIEŁA - 353pkt. zaś brązowy medal przypadł Oliwi IDZIAK z Zawiszy Bydgoszcz. W tej samej konkurencji Oliwia ŚMIGIECKA zajęła 9 miejsce, zaś Kinga CZAJA uplasowała się na 10 miejscu.

Srebrnym medalem Ady zakończyła się rywalizacja w pistolecie sportowym, do złotego medalu zabrakło zaledwie 2 punktów. W tej konkurencji złoto trafiło do Oliwi IDZIAK (Zawisza Bydgoszcz) zaś brąz również dla zawodniczki gospodarzy Magdy ŚCIESIŃSKIEJ. Bardzo dobry start zaliczyły kolejne nasze zawodniczki Oliwia ŚMIGIECKA (8 m.) zaś Kinga CZAJA (10 m.).