Akademickie Mistrzostwa Polski

W miniony weekend nasza zawodniczka Julia Okuniewska wystartowała w Akademickich Mistrzostwach Polski, które były rozgrywane na obiektach GWARDII Zielona Góra.

W konkurencji karabinu dowolnego leżąc Julka wywalczyła brązowy medal z wynikiem 608.2ptk, srebro zdobyła Weronika Bykowska (Akademia Krakowska) - 616.2ptk, złoty medal powędrował do reprezentantki Uniwersytetu Warszawskiego Natalii Kochańskiej, która zdobyła 616.5ptk.

W karabinie pneumatycznym zabrakło zaldwie 1.6ptk aby Julka stanęła na najniższym stopniu podium. Złoto w karabinie pneumatycznym wywalczyła Natalia Kochańska (Uniwersytet Warszawski) - 625.8ptk, srebro Karolina Pawlak (Uniwersytet Zielonogórski)-621.8ptk, brąz Weronika Bykowska (Akademia Krakowska) - 620.6ptk.

Na 8. miejscu Julka zakończyła rywalizację w karabinie dowolnym trzech postaw. W tej konkurencji uzyskała 1114ptk. Na podium stanęły kolejno: Natalia Kochańska (Uniwersytet Warszawski) - 1176ptk., Weronika Bykowska (Akademia Krakowska) - 1151ptk., Olga Wąż (Uniwersytet Jagieloński) - 1141ptk.