Puchar Kaszub - Kartuzy 2024

Zakończyliśmy Puchar Kaszub w Kartuzach.

W Karabinie pneumatycznym seniorów Jakub Kozłowski wywalczył srebrny medal, przed nim zawodniczka KS Dziesiątka Kartuzy Diana Blum, z kolei brąz wywalczyła Magda Malotka-Trzebiatowska z KS Dziesiątka Kartuzy.

Patryk Erni w karabinie juniorów zajął pierwsze miejsce przed Igorem Antonowiczem z Baszty Gryfice, zaś trzecie miejsce przypadło Franciszkowi Turczyńskiemu z Gryfa Słupskiego.

Wśród juniorek Aleksandra Stolc zajęła 4 miesjce, tuż za nią Aleksandra Filipowicz. Na miejscu 8 rywalizację w finale zakończyła Julka Dąbrowska. Konkurencję wygrały Julia Sztuba - Baszta Gryfice, Patrycja Grabowska - Gryf Słupski, Wiktoria Jaworska - WKS Flota Gdynia.

Lena Mianowska zajęła pierwsze miejsce wśród młodziczek, tuż za nią Julia Semków z Floty Elbląg, zaś na trzecim miesjcu była Maja Leszczyńska z Orneckich Smoków Orneta.

Ósme miejsce zajęła Alicja Rzepka w pistolecie pneumatycznym seniorek. Zaś Wojtek Klejna wywlaczył trzecie miejsce w kategori juniorów.

W konkurencji pistoletu pneumatycznego młodzików Janek Raczkowski okazał się być najlepszym zawodnikiem, za nim Krzysztof Ciesielski - WKS Flota Gdynia, Oliwier Wiciński - Tarcza Goleniów. Na miejscu 6 uplasował się Hubert Pakieła.

W pistolecie juniorek konkurencję wygrała Katsiaryna Boitsova - GKS Flota Gdynia, drugie miejsce zajęła nasza zawodniczka Adrianna Pakieła, zaś brąz trafił do Hanny Węsierskiej z WKS Flota Gdynia. W tej konkurencji Wikotria Rychert zajęła w finale 5 miejsce, Karolina Dąbrowska 7, zaś Maja Guziałowska-Gąska 8. Na 11 miejscu rywalizację zakończyła Kinga Czaja, zaś na 12 Natalia Myślińska.