Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w strzelectwie sportowym - Wrocław

Brązowy medal w karabinie pneumatycznym zdobyła Paula Wrońska w zakończonych we Wrocławiu Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn. W eliminacjach Paula uzyskała 611,4 pkt.

W tej konkurencji drużynowo nasze dziewczęta: Paula Wrońska, Maja Chrzanowska i Kamila Bulman z wynikiem 1216,4 (nowy rekord klubu) zajęły miejsce czwarte.

Tuż za podium Paula znalazła się w strzelaniu z karabinu sportowego z trzech postaw (576 pkt). Drużynowo w postawach zajęliśmy miejsce 5 (1664 pkt).

W ostatniej konkurencji karabin sportowy 60 strzałów leżąc Wrońska była 10 z wynikiem 611,4 pkt. Drużynowo w leżącej nasze zawodniczki zajęły miejsce 9 (1809,7 pkt.)

- 37 Kamila Bulman – 401,6

W konkurencjach męskich we Wrocławiu wystartował drużyna w karabinie dowolnym, która zajęła miejsce dziewiąte z wynikiem 1820,5 pkt.

Indywidualnie karabin dowolny

- 32 Stanisław Boniaszczuk – 611,5 pkt

- 35 Robert Michalski – 611,2 pkt

- 66 Przemysław Reszka – 597,8 pkt.

W większości skład Lidera-Amicus stanowili juniorzy i juniorzy młodsi dla których był to kolejny etap przygotowań do Mistrzostw Polski Juniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które odbędą się we Wrocławiu jeszcze w lipcu.