OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY STRZELECKIE „ZLOT ORLIKÓW”

Udany występ odnotowali nasi strzelcy podczas dziewiątej edycji ogólnopolskich zawodów strzeleckich „Zlot Orlików”, które zakończyły się w minioną niedzielę w Siedlcach. W zawodach rywalizowało ponad 130 zawodników z 20 klubów.

Bardzo dobrą formę zaprezentowała Anna Lejk, która w pistolecie pneumatycznym juniorek młodszych zdobyła srebrny medal. Do finału, w którym musiała uznać wyższość Julii Chwedczuk z Dragona Siedlce,

Ania awansowała z trzeciego miejsca uzyskując w eliminacjach następujące wyniki: pierwsze strzelanie 360 pkt. i drugie strzelanie 362 pkt.

Zwycięzcy w pistolecie pneumatycznym juniorek młodszych:

1. Julia Chwedczuk – Dragon Siedlce – 99,2 pkt

2. Anna Lejk – Lider-Amicus Lębork – 93,1 pkt

3. Julia Gniewek – Promień Bochnia – 93,0 pkt

Równie udany start zaliczyła Kamila Bulman, która w karabinie pneumatycznym juniorek młodszych w eliminacjach zajęła szóste miejsce z wynikiem 390,3 i 401,7 pkt. Po finale Kamila awansowała na miejsce drugie.

Zwycięzcy w karabinie pneumatycznym juniorek młodszych.

1. Karolina Zielińska – Społem Łódź  103,4 pkt.

2. Kamila Bulman – Lider-Amicus Lębork 100,5 pkt.

3. Roksana Sobczak – Społem Łódź 99,7 pkt.

Bardzo dobrze spisał się Paweł Tokarz. Najmłodszy reprezentant naszego klubu uzyskując w eliminacjach wyniki: 292,3 pkt i 289,2 pkt. awansował do finału z szóstego miejsca. Paweł po bardzo dobrym finale (uzyskał 96,2 pkt.) awansował na trzecie miejsce.

1. Kacper Sadowski – Sokół Zduńska Wola  97,3 pkt.

2. Sebastian Szuszczyński – Legia Warszawa 96,9 pkt.

3. Paweł Tokarz – Lider-Amicus Lębork 96,2 pkt.

W Siedlcach wystartowała jeszcze Alicja Rzepka w pistolecie pneumatycznym młodziczek zajmując dziesiąte miejsce (256 i 250 pkt) oraz Maciej Bulman w pistolecie pneumatycznym młodzików, który zajął miejsce dziewiąte (258 i 255 pkt.).