Rekord i Mistrzostwo Polski dla Aleksandry Filipowicz na Mistrzostwach Polski Młodzików

 To już 101 medal Mistrzostwa Polski wywalczony przez naszych adeptów strzelectwa sportowego. Tym razem złoty medal, rekord Polski i tytuł Mistrzyni Polski Młodziczek w konkurencji karabinu sportowego wywalczyła Aleksandra Filipowicz. 

Nowy rekord Polski ustanowiony przez Olę wynosi 411,7 ptk. w tej konkurencji na drugim miejscu znalazła się zawodniczka GWARDI Zielona Góra, Dominika Skarupska z wynikiem 402.5ptk, zaś trzecie miejsce trafiło do Maii Gawędy z PIASTA Bieruń, która uzyskała 402.0 ptk.

W konkurencji karabinu sportowego trzech postaw Ola zajęła bardzo wysokie 4 miejsce z jeszcze lepszym, wynikiem 560 ptk, zaś w karabinie pneumatycznym rywalizację zakończyła na 13 miesjcu. 

W konkurencji karabinu pneumatycznego udany występ zaliczyły Amelia Wiloch oraz Julita Jankowska zajmujące odpowiednio 26 i 29 miejsce. 

Udany występ zaliczył Patryk Erni, który w karabinie pneumatycznym zakończył rywalizację na 13 miejscu. W karabinie sportowym 40 strzałów leżąc Patryk uzyskał 389.9ptk co dało mu 7 miejsce. Zaś w karabinie sportowym trzech postaw nasz zawodnik uplasował się na 16 miejscu z wynikiem 488ptk. 

Szukaj w serwisie