Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Bydgoszczy

Od piątku 12 września na obiektach bydgoskiego Zawiszy rywalizują najmłodsi strzelcy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Do rywalizacji przystąpiło 11 zawodników naszego klubu. W pierwszych dwóch dniach zawodnicy Lider-Amicus zdobyli 3 złote, 3 srebrne i 1 brązowy medal.

Medale dla naszego klubu zdobyli:

złote

Magdalena Pełka - karabin sportowy 40L młodziczek – 385 pkt. - rekord życiowy

Stanisław Boniaszczuk - karabin sportowy 40L młodzików – 390 pkt. - WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI MŁODZIKÓW

Anna Lejk - pistolet sportowy część dokładna – 274 pkt. - rekord życiowy

srebrne

Magdalena Pełka - karabin sportowy strzelanie z trzech postaw młodziczek – 264 pkt. - rekord życiowy

Stanisław Boniaszczuk - karabin sportowy strzelanie z trzech postaw młodzików – 261 pkt. - rekord życiowy

Maja Chrzanowska - karabin sportowy 40L młodziczek – 383 pkt. - rekord życiowy

brązowy

Katarzyna Łakocka - pistolet sportowy część szybka – 241 pkt.

Jutro ostatni dzień rywalizacji.

W dniu dzisiejszym kontynuowana była dobra passa naszych zawodników podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Do zdobytych medali w poprzednich dwóch dniach kolejne dorzuciły:

srebrny

Kamila Bulman - karabin pneumatycznym młodziczek – 284 pkt.

brązowy

Jagoda Kuniewicz - karabin pneumatycznym młodziczek – 283 pkt.

Bardzo dobrze wypadli pozostali reprezentanci „Lidera-Amicus”

Tamara Łyskojc – 5 miejsce w pistolecie pneumatycznym

Szymon Podolak – 6 miejsce w karabinie sportowym 40L młodzików

- Karol Mielewczyk – 6 miejsce w karabinie pneumatycznym młodzików

- Aleksandra Rzepka – 12 miejsce w karabinie pneumatycznym młodziczek

W klasyfikacji klubowej „Lider-Amicus” uplasował się na drugim miejscu za bydgoskim Zawiszą.

Do Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży zdobyliśmy 40 pkt. Po doliczeniu punktów z Młodzieżowych Mistrzostw Polski

oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży mamy ich 132 to drugi wynik w historii klubu. Lepiej było tylko w 2009 r. – 149.