Artykuły

Polish Open Białystok - 2023Środa, 13 grudnia 2023

W dniach 30.11-03.12.2023 odbywały się Międzynarodowe Zawody Polish Open w Białymstoku. Nasz klub w tych zawodach reprezentowały w karabinie pneumatycznym: Ola Stolc oraz Nadia Szauła z kolei w pistolecie pneumatycznym Ada Pakieła i Karolina Dąbrowska.

Siedem medali młodzików Lidera - Amicus Lębork w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzikówPiątek, 22 września 2023

Trzy srebrne i cztery brązowe medale zdobyli reprezentanci KS LOK Lidera - Amicus Lębork w zakończonych w niedzielę Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w strzelectwie sportowym. Medaliści konkurencji olimpijskich otrzymali „Pierwsze Kółka Olimpijskie”. W klasyfikacji drużynowej lęborski klub zajął 2 miejsce, za Zawiszą Bydgoszcz.

Wielki sukces Adrianny Pakieły - OOMŚroda, 16 sierpnia 2023

Cztery zawodniczki reprezentowały KS LOK Lider - Amicus Lębork w zakończonym w Starachowicach finale XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sporcie strzeleckim. Pierwsze miejsce i tytuł mistrzyni Polski juniorek młodszych w pistolecie pneumatycznym zdobyła Adrianna Pakieła. Zuzanna Neumueller, Karolina Dąbrowska i Wiktoria Rychert zajmowały miejsca tuż za podium lub w czołowej dziesiątce i dzięki temu Lider - Amicus zajął 7 miejsce w klasyfikacji klubowej. Szkoleniem zawodniczek zajmują się trenerzy Robert Biczkowski i Marcin Fidala.